Kensington Waters - bajeczna inwestycja w Dubaju

Poczucie gościnności nigdy nie opuszcza Waters Kensington. Od momentu wejścia czeka na Ciebie wspaniałe doświadczenie, które zaczyna się od ciepłego powitania, concierge lobby wyrafinowane meble eleganckie i kawałki sztuki.

1/14

szczegóły inwestycji

Kraj
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Województwo
Dubaj
Miejscowość
Dubaj
Etap prac
w trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]
Marzec
Planowany koniec prac [rok]
2024

opis inwestycji

Budynki inwestora są zaprojektowane tak, aby inspirować. Wizją twórców jest tworzenie przestrzeni życiowych, które dodają wartość i przyjemność do codziennego życia, wspierając mieszkańców w ich w podróży ku swoim marzeniom i aspiracjom. Zbudowane w starannie dobranych lokalizacjach, aby zapewnić doskonały długoterminowy zwrot z inwestycji, nieruchomości dewelopera słyną z basenów w stylu kurortu, wspaniałych krajobrazów, kompleksowego zaplecza fitness, udogodnień dla dzieci. Wraz z luksusowymi społecznościami w prestiżowych dzielnicach, takich jak Downtown Dubai i Palm Jumeirah, nieruchomości w Dubaju obejmują eleganckie i spokojne rezydencje podobne do Kensington Waters, położone w młodej dzielnicy Mohammad Bin Rashid City, położony w Meydan. Przy każdym nowym projekcie filozofia "Live in Design" stanowi wyzwanie, aby nadać projektom szczególny charakter i cel.


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

zalety inwestycji

Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Antresola
Patio
Recepcja
Wideofon
Ochrona
Hala garażowa
Monitoring

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Lotnisko
Autobus
Przedszkole
Bank/bankomat
Żłobek
Plac zabaw
Centrum
Szkoła

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

lokalizacja

Kensington Waters znajduję się w Mohammad Bin Rashid City i jest to kolejne tętniące życiem centrum Dubaju. Społeczność ta jest domem dla renomowanych szkół międzynarodowych, największej na świecie wykonanej przez człowieka laguny oraz miejscem największego centrum handlowego na świecie: Meydan One Mall. Społeczność ma łatwy dostęp do trzech głównych autostrad prowadzących do; centrum Dubaju, Business Bay, Dubai Design District i DIFC. 

zapytaj o szczegóły