Belgravia III - Dubaj - JVC

Belgravia 3 to nieustająca historia sukcesu wyrazistej tożsamości apartamentów Belgravii, która stała się synonimem designerskich nieruchomości w miejskiej dzielnicy Jumeriah Village Circle. Ponad 500 szczęśliwych rodzin i ponad 50 narodowości mieszka we wspólnocie Belgravii I oraz II. Osiedle oferuje nowoczesne apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami, dziedzińce basenów w stylu kurortowym i doskonałe centra fitness.
Belgravia I oraz II zostały wyprzedane na pniu, ta sama filozofia rzemieślnicza i projektowa obiecana dla trzeciej. Unikalnie zaprojektowane wnętrza, dzieła sztuki 3D autorstwa lokalnych artystów i podwyższone sufity w głównych pomieszczeniach stanowią unikalność oferty Belgravii.

1/5

szczegóły inwestycji

Kraj
Zjednoczone Emiraty Arabskie
Województwo
Dubaj
Miejscowość
Dubaj
Etap prac
w trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]
Marzec
Planowany koniec prac [rok]
2022
Linia telefoniczna
Liczba budynków
3
Liczba lokali
260

opis inwestycji

Belgravia III posiada świeżą, chłodną paletę barw z okrągłymi płytkami, białą stolarką i akcentami z jasnego drewna, tworząc przyjemne i relaksujące zacisze. Jako unikalnie zaprojektowana przestrzeń oferuje 260 nowoczesnych apartamentów typu studio, z 1 i 2 sypialniami oraz kamienic z doskonałymi udogodnieniami, takimi jak baseny, siłownie, wewnętrzne i zewnętrzne boiska oraz zadbana zieleń. 

Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby rodzin poszukujących praktycznej opcji życia bez kompromisów w zakresie przestrzeni. Eaton Place oferuje kolekcję 110 mieszkań, w tym kawalerki, apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami. Projekt oferuje na miejscu możliwości fitness i rekreacji, takie jak dobrze wyposażona siłownia, odkryty basen otoczony bujną zielenią, place zabaw i wiele innych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

zalety inwestycji

Linia telefoniczna
Internet
Telewizja kablowa
Winda w nieruchomości
Antresola
Patio
Recepcja
Domofon
Wideofon
Ochrona
Ogrodzenie
Udogodnienia dla inwalidów
Garaż
Hala garażowa
Parking zewnętrzny na terenie
Monitoring
Komórki lokatorskie

najbliższa okolica

Fitness
Apteka
Lotnisko
Autobus
Metro
Tramwaj
Trolejbus
Bazarek
PKP
PKS
Przedszkole
Niska zabudowa
Bank/bankomat
Żłobek
Policja
Plac zabaw
Kolej podmiejska
Przychodnia
Centrum
Szkoła

parametry eko

energooszczędność

termoizolacyjność

lokalizacja

Położona w jednym z najbardziej dostępnych obszarów Dubaju, z charakterystyczną architekturą i licznymi udogodnieniami, Jumeirah Village zapewnia piękne, niezależne środowisko dla mieszkańców. Po dodaniu dwóch nowych inwestycji, Al Khail Avenue w Jumeirah Village Triangle i The Circle Mall w Jumeirah Village Circle, społeczność ta staje się w pełni zintegrowaną i rozwiniętą wspólnotą dla swoich mieszkańców.

Parki, boiska sportowe, szkoły i meczety będą rozmieszczone na rozległych, zielonych terenach osiedla Jumeirah Village Circle o powierzchni 811 hektarów, aby zaspokoić potrzeby całej rodziny.

zapytaj o szczegóły